על ההבדלים בין סוגי העיסויים

בכל מה שקשור לתחומי העיסויים והמסאז'ים קיימים אינספור סוגים של עיסויים.
וזאת כתוצאה מן העובדה שמטרתו של כל עיסוי ומסאז' הינו לרפא את הגוף, לשחרר את האיברים התפוסים שלו, להעלים כאבים, לגרום לזרימת אנרגיה חדשה וטובה ובכלל לגרום למטופל הרגשה והנאה טובות.
ומכיוון שרוב הקליניקות ומרכזי הספא נמצאים בצפון, חבילות של עיסוי בצפון הינן חבילות עיסוי מבוקשות ביותר.

יחד עם זאת, צריך לזכור שעל אף, וזאת כפי שמסופר לעיל, המטרה של כל העיסויים הינה אותה מטרה, עדיין קיימים הבדלים בין סוגי העיסויים,
אשר קיימים רבים מהם וכאשר חבילה של עיסוי בצפון יכולה להכיל בתוכה סוגים רבים של עיסויים.
וזוהי בדיוק המטרה של מאמר זה לספר על העיסויים עצמם, מהי המהות שלהם, מהם ההבדלים ביניהם ועוד.

על ההבדלים בין סוגי העיסויים – ובין כל סוגי העיסויים הקיימים

עיסוי רפואי – עיסוי אשר עובד על רקמות גוף רכות, שלד, גידים ועוד על מנת לשפר את תפקוד הגוף, להרגיע את המטופל ולהפחית ממנו לחצים.
עיסוי הומאופטי – עיסוי מתחום הרפואה המשלימה ועיסוי בעל יתרונות פסיכולוגיים עצומים של השריית שלווה, רגיעה, שקט, התחדשות הנפש והגוף ומניעת מחלות.

עיסוי בצפון – עיסוי בצפון הינו סוג של עיסוי אשר מתרחש במרכזי ספא וקליניקות עיסויים מסוגים שונים אשר מעניקות סוגים רבים על עיסויים וטיפולים.
טווינא – עיסוי מבית הפיזיותרפיה הסינית, עיסוי אשר בא לידי ביטוי באמצעות מתיחות, עצמות לחיצות ותנועות למען גמישות שרירי המטופל, חיזוק השלד ועוד.

על ההבדלים בין סוגי העיסויים – אודות עיסויים נוספים כולל עיסוי בצפון

כמו שנאמר כבר לעיל, חבילות עיסוי בצפון הינו חבילות עיסוי מבוקשות ביותר אשר מתרחשות בצפון הארץ ובקרב מרכזי ספא וקליניקות עיסויים אשר מעניקים עיסויים וטיפולים מסוגים שונים.
מעבר לכך, ישנם עוד כמה סוגים של עיסויים אשר נכללים בחבילה זו של עיסוי בצפון ואלו שתוארו כבר לעיל.

עיסוי אחר אשר כלול בחבילה המדוברת של עיסוי בצפון הינו שיאצו.
עיסוי זה הינו שיטה נוספת של טיפול במגע, שיטה אשר מבוססת בעיקר על לחיצות אצבע.
עיסוי זה מבוסס גם הוא על עקרונות הרפואה הסינית המסורתית וערוצי האנרגיה ועיסוי אשר מטפל בכלל הבעיות הגוף ולא רק בסימפטומים וכך בעצם מבריא את כלל הבעיות.